Najlepsze konto firmowe

Najlepsze konto firmowe – ranking

Które konto firmowe jest obecnie najtańsze na rynku? Który bank przygotował najlepszą ofertę dla przedsiębiorców? Prezentujemy porównanie rachunków dla jednoosobowej działalności i mikrofirm.

Więcej »

Konto firmowe Santander

Konto firmowe Santander (z bonusami do 2000 zł)

Santander przygotował rachunek firmowy, który nie generuje zbędnych kosztów, jeśli jako przedsiębiorca aktywnie z niego korzystasz. A w najnowszej promocji można zyskać darmowe prowadzenie, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie oraz pokaźne bonusy.

Więcej »

Kredyt Fair 4,99%

Kredyt Fair w Idea Banku na 4,99%

Kredyt Fair to najnowsza propozycja Idea Banku przeznaczona dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą od minimum 6 miesięcy. Jego oprocentowanie wynosi 4,99%, a maksymalna kwota, którą można pożyczyć, to 50 tysięcy złotych.

Więcej »

Czy trzeba mieć konto firmowe

Czy trzeba posiadać konto firmowe?

Przedstawiamy odpowiedź na pytanie, czy posiadanie konta firmowego jest obowiązkowe. Przeanalizowaliśmy regulaminy banków i przepisy prawa, żeby sprawdzić, czy można używać konta osobistego do rozliczeń firmowych.

Więcej »

0 zł konto firmowe

Darmowe konto firmowe — czy istnieje?

Jakie kryteria musi spełniać konto dla firmy, żeby móc uznać je za darmowe? Które oferują darmowe konta firmowe dla przedsiębiorców prowadzących indywidualną działalność gospodarczą?

Więcej »

Do czego jest potrzebne konto firmowe

Do czego jest potrzebne konto firmowe?

Rachunek firmowy pozwala utrzymać ścisłą kontrolę nad budżetem Twojej firmy. Regulujesz składki ZUS, opłacasz podatki i płacisz swoim dostawcom. Przeczytaj, do czego firma potrzebuje rachunku bankowego.

Więcej »

Jak wybrać dobre konto dla firmy

Jak wybrać dobre konto firmowe

Zanim wybierzesz rachunek dla Twojej firmy, poświęć chwilę czasu i sprawdź na które opłaty trzeba zwrócić szczególną uwagę. Z artykułu dowiesz się, jak wybrać konto firmowe, żeby jak pozwoliło Ci zaoszczędzić najwięcej.

Więcej »

Konto firmowe - co jest potrzebne

Co jest potrzebne, żeby otworzyć rachunek firmowy

Wniosek o otwarcie konta złożysz skąd chcesz i kiedy chcesz, nawet o trzeciej w nocy – oszczędzając czas i pieniądze na dojazd do banku. Zobacz, co jest potrzebne, żeby otworzyć konto dla firmy.

Więcej »

Kiedy można otworzyć konto firmowe

Kiedy można otworzyć konto firmowe

Konto firmowe jest potrzebne nawet wtedy, gdy otwieramy jednoosobową działalność, bo banki nie wyrażają zgody na wykonywanie transakcji biznesowych z konta osobistego. Kiedy można złożyć wniosek o otwarcie konta firmowego?

Więcej »

Konto firmowe - jak płacić mniej

Jak ograniczyć opłaty związane z kontem firmowym

Otwierając rachunek firmowy musisz przemyśleć, które funkcje konta są dla Ciebie najważniejsze i z czego będziesz korzystać najczęściej. Dzięki temu łatwiej ograniczysz zbędne wydatki.

Więcej »

Konto osobiste i firmowe osobno

Dlaczego warto rozdzielić rachunek firmowy od osobistego

Zakładając jednoosobową działalność gospodarczą, pewnie zastanawiasz się, po co Ci dodatkowe konto firmowe, skoro masz już rachunek osobisty. Zobacz, czemu warto rodzielić oba konta.

Więcej »

Konto firmowe dbNET Biznes

Konto firmowe dbNET Biznes – analiza

Konto firmowe dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oferowane przez Deutsche Bank jest jednym z najtańszych rachunków tego typu na rynku. Zobacz jego wady i zalety.

Więcej »

Konto firmowe Idea Bank

Konto Firma to Ja w Idea Banku – analiza

Czy warto otworzyć konto firmowe w Idea Banku? Jakie są jego mocne i słabe strony? Prezentujemy analizę konta w "banku dla przedsiębiorców" – jak określa się Idea Bank.

Więcej »

Konto firmowe Meritum Bank

Konto Meritum bez granic – analiza

Rachunek, a właściwie pakiet usług przeznaczonych dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, nosi nazwę Meritum bez granic. Czy warto otworzyć konto firmowe w Meritum?

Więcej »

Konto firmowe ING Bank

Konto Direct dla przedsiębiorców – analiza

Konto z Lwem Direct to rachunek oferowany przez ING Bank przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą. Czy warto otworzyć konto firmowe w ING? Sprawdź ile kosztuje ten rachunek.

Więcej »

Konto firmowe mBank

mBiznes konto Start – analiza

mBank zmienił ofertę kont firmowych i zaproponował nowym przedsiębiorcom rachunek na pierwszy rok działalności. Kto może otworzyć mBiznes konto Start i czy warto to zrobić? Czy konto firmowe w mBanku jest drogie?

Więcej »

Konto firmowe Alior Bank

Rachunek Partner – analiza

Alior to bank, który cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. W jego ofercie znajduje się konto firmowe o nazwie Rachunek Partner. Kto może je otworzyć i czy warto to zrobić? Czy konto firmowe w Alior Banku jest drogie?

Więcej »

Konto firmowe Smart Bank

SMART Biznes Konto – analiza

SMART Bank to mobilna i internetowa marka nastawiona na minimalizację kosztów i proste produkty. W ofercie dla przedsiębiorców znalazło się konto SMART Biznes oraz rachunek oszczędnościowy SMART Biznes Procent.

Więcej »

Jak otworzyć konto firmowe dbNET Biznes

Jak otworzyć Konto firmowe dbNET Biznes

Zobacz instrukcję otwierania konta dla przedsiębiorców dbNET Biznes (Deutsche Bank). dbNET jest jednym z najtańszych rachunków tego typu na rynku i zwycięzcą naszego rankingu kont firmowych.

Więcej »

Jak otworzyć konto firmowe Idea Bank

Jak otworzyć konto firmowe Idea Bank

Firma to Ja – to tani rachunek dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność. Jak otworzyć konto firmowe w Idea Banku? Zobacz przewodnik krok po kroku.

Więcej »

Jak otworzyć konto firmowe w Banku SMART

Jak otworzyć konto firmowe Bank SMART

Bezwarunkowo bezpłatny rachunek dla internetowych przedsiębiorców. Jak otworzyć konto firmowe w banku SMART? Zobacz przewodnik krok po kroku.

Więcej »

Jak otworzyć konto firmowe Meritum Bank

Jak otworzyć konto firmowe Meritum Bank

Pakiet Meritum bez Granic to ciekawa propozycja dla przedsiębiorców od Meritum Banku. Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność, możesz otworzyć rachunek i zawrzeć umowę przelewem z innego banku. Zobacz instrukcję zakładania konta w Meritum.

Więcej »