Biuro rachunkowe - Kraków

Samodzielne prowadzenie księgowości może być bardzo dobrym rozwiązaniem na samym początku prowadzenia biznesu – pozwala zyskać podstawową wiedzę z zakresu księgowości i podatków. Jednak prędzej, czy później w życiu Twojej firmy przyjdzie czas, gdy nie sposób będzie już samodzielnie zajmować się księgowaniem kosztów i przychodów i rozliczaniem faktur. Dlatego przygotowaliśmy listę rzetelnych biur rachunkowych z Krakowa, które profesjonalnie poprowadzą sprawy księgowe Twojej firmy.

Meritoros sp. z o.o.

Meritoros

W 2004 roku weszliśmy na rynek jako niewielkie biuro rachunkowe. Od tego czasu poczyniliśmy liczne inwestycje w wiedzę, najlepszych na rynku pracowników i w nowoczesne systemy. Dzisiaj możemy poszczycić się gronem 250 klientów, którzy chętnie polecają nas innym. Zatrudniamy ponad 40 osób – certyfikowanych księgowych, specjalistów, doradców.

adresAdres: ul. Krowoderska 63B/6, 31-158 Kraków
tel.Telefon: +48 12 423 32 99
wwwWWW: http://www.meritoros.pl/

OptiFin sp. z o.o.

OptiFin

Nasza Kancelaria posiada status spółki doradztwa podatkowego i została wpisana do rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego pod numerem 441. Siedziba naszej Kancelarii mieści się w Krakowie, ale poprzez nasze biura w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu jesteśmy blisko naszych Klientów w całej Polsce.

adresAdres: ul. Długa 46 lok. 4, 31-146 Kraków
tel.Telefon: +48 12 29 29 559
wwwWWW: http://optifin.pl/

ECA S.A.

ECA

Grupa Kapitałowa ECA świadczy usługi w zakresie audytu, podatków, księgowości, szkoleń oraz doradztwa giełdowego. Początki naszej działalności sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych. ECA przeprowadziła badania audytorskie szeregu podmiotów, jednostek zainteresowania publicznego, w tym spółek notowanych na GPW czy towarzystw funduszy inwestycyjnych.

adresAdres: ul. Moniuszki 50, 31-523 Kraków
tel.Telefon: +48 12 417 78 00
wwwWWW: http://www.auxilium.com.pl

Spectrum Magdalena Gubała

Spectrum

Działamy na rynku od 2006 r. w oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe założycieli firmy zdobyte w przedsiębiorstwach różnych branży, zarówno z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości, planowania i analiz ekonomicznych, jak również zarządzania. Nasi pracownicy to specjaliści w dziedzinie rachunkowości, zagadnień kadrowo-płacowych oraz analiz ekonomicznych.

adresAdres: ul. Oleandry 2, 30-063 Kraków
tel.Telefon: +48 12 292 76 18
wwwWWW: http://www.espectrum.pl/

Wellton sp. z o.o.

Wellton

Pragniemy zapewnić naszym klientom dostęp do zintegrowanych rozwiązań z zakresu usług finansowo-księgowych i do najwyższej klasy doradców biznesowych. Stały, ewolucyjny rozwój produktów jak i realizowane w Wellton zarządzanie zmianą jest nieodłączną częścią naszej działalności. Dzięki temu możemy zrealizować nasze marzenie o firmie elastycznej i nowoczesnej.

adresAdres: ul. Kamieńskiego 47, 30-644 Kraków
tel.Telefon: 12 357 20 42
wwwWWW: http://www.wellton.com.pl/

Biuro Rachunkowe Veratax sp. z o.o.

Veratax

Biuro rachunkowe Veratax zapewnia kompleksową obsługę w dziedzinie księgowości. Nasze usługi księgowe cechują innowacyjne rozwiązania oraz możliwość adaptacji do konkretnych potrzeb klienta. Jeżeli chcą Państwo mieć najlepsze biuro księgowe w Krakowie – serdecznie zapraszamy!

adresAdres: ul. Rzemieślnicza 1/407, 30-363 Kraków
tel.Telefon: 692 551 851
wwwWWW: http://veratax.pl/

Prowadzisz biuro rachunkowe w Krakowie i chcesz dołączyć do naszej listy? Napisz do nas: