Santander przygotował rachunek firmowy, który nie generuje zbędnych kosztów, jeśli jako przedsiębiorca aktywnie z niego korzystasz. A w najnowszej promocji można zyskać nie tylko darmowe prowadzenie, ale i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie przez 24 miesiące. Dodatkowo do 900 złotych zwrotu oraz 100 zł premii, jeśli podpiszesz umowę o terminal płatniczy. To nie wszystkie korzyści.

Santander - konto firmowe z premią

„Promocja dla przedsiębiorców V” – pakiet korzyści z Kontem Firmowym Godnym Polecenia

W najnowszej ofercie, z której skorzystać można do 31 marca 2021 roku, Santander oferuje nowym klientom bardzo duży pakiet zniżek i premii, które ogromnie ułatwią rozkręcanie biznesu nowym firmom, a tym już istniejącym dają szansę na zmianę rachunku na taki, który nie będzie obciążeniem dla budżetu. Co wchodzi w skład promocji? Zwolnienie przez 24 miesiące z opłat za:

 • prowadzenia Konta Firmowego Godnego Polecenia,
 • krajowe przelewy internetowe do innych banków
 • przelewy europejskie SEPA przez bankowość internetową
 • 10 pierwszych przelewów w systemie BlueCash w miesiącu (wykonanych w bankowości online)
 • realizację zleceń stałych na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma,
 • realizację poleceń zapłaty w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma z rachunku płatnika
 • wysłanie smsKodów autoryzacyjnych,
 • użytkowanie karty do konta firmowego bez żadnych dodatkowych warunków do spełnienia (do wyboru Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit),
 • wypłaty gotówki kartą we wszystkich bankomatach w Polsce i na świecie

Jak widać dzięki „Promocji dla przedsiębiorców V” przez dwa lata praktycznie nie musimy się martwić kosztami rachunku firmowego – wszystkie najpotrzebniejsze zlecenia przedsiębiorcy otrzymują bez opłat. Jakie są warunki uzyskania zwolnienia? Konieczna jest zgoda na przetwarzanie danych marketingowych w banku oraz zgoda na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych.

Jak na korzyści, które otrzymujemy w zamian, jest to żaden wysiłek. Ważne jest, aby pamiętać, że w promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które miały już jakikolwiek rachunek firmowy w Santanderze (od 31 marca 2019 r. do dnia przystąpienia do promocji).

Przejdź do strony Konta Firmowego Godnego Polecenia z premią »

Zwrot do 900 zł za płatności kartą

Specjalna oferta Santander to nie tylko opisane wyżej zwolnienie z opłat, ale i możliwość zyskania do 900 złotych zwrotu za transakcje wykonane kartą. Dokładnie jest to 3% - maksymalnie do 150 zł miesięcznie - zwrotu z wykonanych transakcji bezgotówkowych dokonanych za pomocą karty w każdym miesiącu, przez 6 miesięcy. Łącznie do zdobycia jest więc 900 złotych, a aby zgarnąć całą pulę, potrzebne są miesięczne wydatki kartą na poziomie 5000 zł. Jeśli wydasz mniej, zyskasz proporcjonalnie niższą premię.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymywać 3-procentowy zwrot za transakcje kartą?

Pierwszy warunek jest taki sam, jak w przypadku zwolnienia z opłat, czyli zgoda na przetwarzanie danych marketingowych w banku oraz zgoda na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych.

Drugi warunek, to wykonanie przelewu do ZUS lub US na kwotę minimum 200 złotych w każdym miesiącu, w którym chcemy zdobyć premię. Harmonogram wypłaty wraz z warunkiem można znaleźć na drugiej stronie regulaminu promocji (PDF).

100 zł premii za podpisanie umowy o terminal płatniczy

Jeśli w Twojej działalności potrzebny jest terminal płatniczy, to podpisując umowę z Elavon za pośrednictwem banku, możesz zyskać dodatkowe 100 złotych bonusu.

1000 zł premii na promocję w serwisie Sprzedajemy.pl

Dodatkową korzyścią, którą oferuje bank w ramach promocji „Sprzedajemy z Premią” jest 1000 złotych na promocję swoich produktów i usług w serwisie Sprzedajemy.pl.

Środki w ramach Nagrody będą wypłacane na następujących warunkach:

 • konto PRO w serwisie Sprzedajemy.pl zostanie zasilone w 10 równych ratach, co miesiąc po 100 zł,
 • pierwsza wypłata nastąpi do 3 dni roboczych po wykorzystaniu Kodu Promocyjnego w serwisie Organizatora. Każda kolejna wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

Na przykład: wpisujesz kod promocyjny w serwisie Sprzedajemy.pl w dniu 1 grudnia 2020 r. Pierwszą wypłatę otrzymasz do 4 grudnia 2020 r. Drugą wypłatę otrzymasz do końca stycznia 2021 roku, każdą kolejną do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego. Zasady akcji dostępne są w PDF-ie: Regulamin promocji “Sprzedajemy z premią”

Inne korzyści z kontem firmowym Santander

Konto firmowe w promocji - Santander Bank Polska

Co jeszcze otrzymujesz, podpisując umowę o konto firmowe w Santander?

 • dostęp do informacji o wymianie handlowej z 185 krajami, raportów, ofert i przetargów dzięki Santander Trade,
 • możliwość pozyskiwania środków potrzebnych do prowadzenia firmy, dzięki korzystnym kredytom i leasingom,
 • łatwa wymiana walut w Kantorze Santander,
 • księgowość on-line dla jednoosobowych działalności gospodarczych.

Co po okresie promocji?

Gdy upłynie 24-miesięczy okres promocji, pamiętać należy o spełnieniu warunku aktywności, żeby być zwolnionym z opłaty za prowadzenie konta (która wynosi 25 zł). Uniknąć jej można wykonując co miesiąc przelew do ZUS lub US na kwotę min. 200 złotych.

Kolejną ważną rzeczą jest miesięczna opłata za kartę (standardowo 7 zł), która również jest do uniknięcia, jeśli wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 400 zł w miesiącu.

Do dyspozycji, po czasie promocji, pozostają darmowe wypłaty gotówki z bankomatów Santander Banku, wypłaty w pozostałych maszynach wiążą się z prowizją w wysokości 3,5% min. 5 zł za każdą wypłatę.

Wszystkie szczegóły promocji oraz wniosek o otwarcie rachunku znajdziesz na stronie promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia na Santander.pl

 

Zobacz także:

Aktualizacja: 06.01.2021 r., redakcja serwisu KontoFirmowe24.pl. Wykorzystywanie tekstów bez zgody redakcji zabronione.