Biuro rachunkowe - Wrocław

Samodzielne prowadzenie księgowości może być dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy prowadzącego jednoosobową działalność. Jednak na pewnym etapie rozwoju firmy nie sposób samodzielnie zajmować się śledzeniem zmian w przepisach, bieżącym rozliczaniem kosztów i dbaniem o wystawianie faktur. Dlatego ważne jest, aby wybrać właściwe biuro, które profesjonalnie poprowadzi sprawy Twojej firmy. Poniżej znajdziesz listę biur rachunkowych z Wrocławia, zajmujących się zarówno sprawami małych, jak i większych firm.

Biuro Rachunkowe Graftax

Graftax

Nasze usługi obejmują profesjonalne doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczych. Oferujemy zarówno konsultacje przy zakładaniu przedsiębiorstw, jak i dokonywania w nich różnorodnych przekształceń. Proponujemy również fachową pomoc w eliminowaniu problemów firmy, zarówno tych strategicznych, jak i bieżących.

adresAdres: ul. Kiełczowska 70, 51-354 Wrocław
tel.Telefon: +48 71 346 10 71
wwwWWW: http://www.graftax.pl/

Biuro Rachunkowe Calendaria

Calendaria

Biuro specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie Wrocławia i okolic. Osoby pracujące w naszym biurze posiadają wyższe wykształcenie ekonomiczne oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu rachunkowości małych i średnich firm.

adresAdres: ul. Kukuczki 5/13, 50-570 Wrocław
tel.Telefon: +48 71 738 11 54
wwwWWW: http://www.calendaria.net.pl/

Mon-Tax Biuro Rachunkowe Monika Ługowska

Mon-tax

Biuro Rachunkowe pod nazwą Mon-Tax zostało zarejestrowane w dniu 08.02.2010 w Urzędzie Miasta Wrocławia pod numerem 208484 przez Właściciela Monikę Ługowską. Właściciel posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości zdobyte m.in. w firmach produkcyjnych, budowlanych, handlowych oraz w działalności artystycznej.

adresAdres: ul. Gosławicka 3/3, 54-107 Wrocław
tel.Telefon: + 48 692 490 774
wwwWWW: http://www.mon-tax.pl/

Profess sp. z o.o.

Profess

Specjalizujemy się w usługach z zakresu księgowości, kadr i płac na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Pomożemy także zorganizować samodzielne zespoły księgowe dla firm, jak również możemy oddelegować pracownika naszego zespołu. Posiadamy doświadczenie w pracy z firmami o różnych profilach działalności.

adresAdres: ul. Ostródzka 68, 54-116 Wrocław
tel.Telefon: 71 350 95 79
wwwWWW: http://biuroprofess.pl/

Biuro rachunkowe BC FUTURE Beata Cybulska

BC Future

Biuro rachunkowe BC FUTURE Beata Cybulska prowadzi księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, kadry i płace, rozliczenia ryczałtu ewidencjonowanego, nadzór księgowy czy w końcu sporządza deklaracje podatkowe i zeznania roczne PIT. Działamy w siedzibie Klienta lub w naszym biurze we Wrocławiu.

adresAdres: ul. Buska 5/1, 53-326 Wrocław
tel.Telefon: +48 600 419 063
wwwWWW: http://bcfuture.pl/

Biuro Rachunkowe SOLUS sp. z o.o.

Solus

Oferujemy pełny outsourcing usług w zakresie prowadzenia księgowości małym i dużym podmiotom gospodarczym o zróżnicowanym profili działalności m.in. usługi, produkcja, handel. Oferujemy usługi zarządzania zasobami ludzkimi jak również pełen outsourcing kadrowo – płacowy, payroll itp.

adresAdres: ul. Rymarska 44/3, 53-206 Wrocław
tel.Telefon: 602 485 098
wwwWWW: http://www.solus.org.pl/

Biuro Księgowe Katarzyna Ochmańska

Ochmańska

Biuro Rachunkowe Katarzyna Ochmańska jest firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej. Ofertę naszego biura adresujemy do ludzi, którzy pragną skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy i nie chcą tracić energii na "papierkową robotę".

adresAdres: ul. Parkowa 25, Wrocław
tel.Telefon: 512-296-721
wwwWWW: http://ksiegowoscochmanska.pl/

Prowadzisz biuro rachunkowe we Wrocławiu i chcesz dołączyć do naszej listy? Napisz do nas: