Bank SMART logo

SMART Biznes konto to znakomita propozycja dla oszczędnych, internetowych przedsiębiorców. Brak opłaty za prowadzenie, przelewy oraz za kartę i wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie – to zalety, którymi SMART przyciąga coraz więcej klientów. Jak otworzyć konto firmowe w banku SMART?

Krok 0 - Konto SMART Biznes

Po kliknięciu w link do wniosku o konto firmowe SMART zobaczysz pierwszą stronę, na której bank prezentuje aktualną ofertę i pokazuje najważniejsze cechy konta. Kliknięcie w przycisk „Otwórz konto” przeniesie Cię do pierwszej strony formularza.

Krok 1 Dane osobowe cz.1

W pierwszym kroku musisz wypełnić podstawowe dane o sobie: imię i nazwisko, telefon, adres e-mail, a także wyrazić zgodę na kontakt ze strony konsultanta banku.

Krok 2 Dane osobowe cz.2

Kolejny krok to podanie bardziej szczegółowych danych na Twój temat (m.in. PESEL, numer dowodu), informacji o kraju rezydencji (czy rozliczasz podatki w Polsce) i adresu zameldowania.

Krok 3 Dane firmy

Następnie musisz wprowadzić dane Twojej działalności gospodarczej. Potrzebne będą informacje z CEIDG (REGON, PKD, itd.), adres siedziby, adres mailowy.

Krok 4 Forma zawarcia umowy i produkty

W następnym kroku wybierasz sposób zawarcia umowy (kurierem lub przelewem z innego banku). Uwaga! Przelew inicjujący wykonujesz z innego konta osobistego!

Jeśli chodzi o produkty, warto wybrać opcję Oszczędzanie na wysoki procent – dzięki temu od razu zostanie otwarte konto oszczędnościowe. Karta do konta jest bezwarunkowo darmowa.

Jeśli potrzebujesz rachunków walutowych, w tym miejscu masz możliwość ich zamówienia.

Krok 5 Oświadczenia i zgody formalne

W następnym kroku musisz zapoznać się ze zgodami formalnymi i oświadczeniami.

W następnym kroku Twoje dane zostaną przesłane do banku. Jeśli wybrałeś opcję zawarcia umowy przelewem, postępuj zgodnie z instrukcją, którą otrzymasz mailem. Bardzo prawdopodobne jest również, że skontaktuje się z Tobą pracownik banku. Powodzenia!

Przejdź na stronę wniosku o otwarcie SMART Konta Biznes »

 

Zobacz także:

Aktualizacja: 30.12.2015 r., redakcja serwisu KontoFirmowe24.pl. Wykorzystywanie tekstów bez zgody redakcji zabronione.