„Promocja 300 zł z mBiznes kontem” - przytul 3 króli

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy w okresie 07.01.2013 r. do 28.02.2013r. otworzą rachunek mBiznes konto i przez 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku będą dokonywać płatności składek ZUS na kwotę minimum 250 złotych.

W takiej sytuacji przedsiębiorca będzie otrzymywał premię: 50 zł co miesiąc, przez pół roku. Dodatkowo, przez rok otrzymujesz darmowe przelewy przez internet. Promocja ma przejrzysty regulamin i nie trzeba obawiać się haczyków – warunkiem jest regularne przelewanie składek ZUS z konta w mBanku.

Link do wniosku >

Konto z premią 1000 zł w Idea Banku - zasady promocji

Idea Bank od połowy stycznia prowadzi bardzo intensywną kampanię, mającą nagłośnić promocję Konto z premią 1000 zł, w której przedsiębiorca otwierający rachunek i spełniający szereg kryteriów może otrzymać wspomnianą premię. Co należy wiedzieć przed wybraniem oferty Konto z Premią?
• Prowadzenie konta: 29,99 zł miesięcznie
• Miesięczne wpływy na rachunek: minimum 1000 zł
• Miesięczne wydatki kartą: minimum 500 zł
• Jeśli miesięczne wpływy i/lub wydatki będą niższe, prowadzenie konta: 49,99 zł miesięcznie
• Utrzymanie rachunku przez 60 miesięcy
Jak widać, po pierwsze oferta skierowana jest do tych firm, które aktywnie korzystają ze swojego rachunku. Po drugie, jeśli chcesz korzystać z darmowego konta, promocja Konto z premią nie będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. W takiej sytuacji zdecydowanie lepiej skorzystać z tradycyjnego Konta Firma to Ja, które jest jednym z najlepszych bezpłatnych kont firmowych.

Konto i księgowość w pakiecie na start - mBank

Osoby, które chcą otworzyć swoją własną firmę mogą skorzystać z udogodnienia, które oferuje mBank wraz z firmą księgową inFakt. Co można zyskać? Wybierając usługę zakładania firmy przez inFakt, wszystkie formalności związane z założeniem działalności są realizowane przez specjalistów, a klient nie musi nawet wychodzić z domu – niezbędne pełnomocnictwa przesyłane są przez kuriera. W pakiecie jest też rachunek mBiznes konto, prowadzony przez mBank na preferencyjnych warunkach przez 1 rok (bezpłatne przelewy i brak opłat za kartę) oraz obsługa księgowa księgowa od inFaktu. Koszt to 149 zł miesięcznie.

Konto firmowe z pakietem księgowym, tablet w prezencie - Idea Bank

Przedsiębiorcy otwierający rachunek firmowy w promocji "Konto Firma to Ja z Tabletem" w Idea Banku mogą otrzymać tablet Samsung Galaxy Tab. Aby móc skorzystać z promocyjnej oferty należy razem z rachunkiem wykupić obsługę księgową w Tax Care na 2 lata, przeznaczając miesięcznie 189 złotych netto. Trzeba przy tym pamiętać, że warunki prowadzenia konta "Firma to Ja z Tabletem" w promocji są inne, niż w przypadku normalnego rachunku "Firma to Ja".

Najlepsze banki dla firm według Forbesa

W tegorocznej edycji rankingu Forbesa, w którym oceniana jest oferta banków dla przedsiębiorstw, wyróżnione zostały cztery banki: Idea Bank, BNP Paribas Bank Polska, Alior Bank i FM Bank – te instytucje zgromadziły najwięcej punktów i mogą pochwalić się pięcioma gwiazdkami na swoim koncie. Oferta oceniana była w pięciu kategoriach, najtańszy koszyk usług, najlepsza oferta kredytów i depozytów, różnorodność ofert oraz parametry jakościowe.

Idea Bank i Tax Care pomogą kupić tańszy samochód firmowy

Dzięki umowom podpisanym z brokerem motoryzacyjnym, Tax Care, firma prowadząca obsługę księgową przedsiębiorstw i należąca do tej samej grupy co Idea Bank, będzie pośredniczyć w zakupie samochodów firmowych. Z informacji przedstawionych przez biuro prasowe Idea Banku wynika, że jej klienci grupy będą mogli kupić samochód nawet do 1/3 taniej. Więcej informacji w notce prasowej banku.

łatwiejsze otwieranie konta firmowego w mBanku

Od niedawna konto firmowe w mBanku można założyć bez konieczności podpisywania i dostarczania do banku papierowych dokumentów. Pod warunkiem, że jesteś już klientem mBanku i otwierasz jednoosobową działalność gospodarczą. Czytaj więcej »

"0 zł PLN mBiznes" - kolejne przedłużenie

Po raz kolejny przedłużona została promocja dla firm, związana z rachunkiem mBiznes konto, oferowanym przez mBank. Tym razem z oferty specjalnej (brak opłat za przelewy i kartę do rachunku przez rok) skorzystać można do 31 sierpnia. Więcej o parametrach rachunku przeczytać można w rankingu kont firmowych.

źródło: biuro prasowe mBanku

Promocyjna oferta mBanku dla firm - "0 zł PLN mBiznes"

mBank przedłużył do końca lipca promocję dla przedsiębiorstw, promowaną hasłem "Twoja firma złapie wiatr w żagle z mBIZNES kontem". Przypomnijmy, że skorzystać z oferty możesz wtedy, gdy Twoja firma ma nie więcej niż 3 miesięce i do 31 lipca założysz rachunek mBiznes. W takiej sytuacji przez rok nie zapłacisz za kartę do rachunku oraz przelewy (do 100 operacji w miesiącu). Dodatkowo możesz otrzymać kredyt 10 000 zł na start. Według danych banku, kredyt na start otrzymuje co trzeci przedsiębiorca zakładający mBIZNES konto.

źródło: biuro prasowe mBanku

Otwierając Rachunek firmowy w mBanku potrzebujesz tylko dowodu

mBank upraszcza procedury związane z otwarciem konta firmowego (mBiznes). Teraz, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą założyć rachunek firmowy na podstawie dowodu osobistego – to jedyny potrzebny dokument, gdyż bank sam pozyska resztę danych. Ponadto nowe firmy mogą liczyć na kredyt do 10 tys. zł na start działalności. Czytaj więcej »

Kampania informacyjna Meritum Banku "Waluta w mojej firmie"

Meritum Bank rozpoczął kampanię informacyjno-promocyjną, której tematyką są rozliczenia walutowe. Informacje te są szczególnie przydatne dla firm prowadzących działalność również poza granicami Polski. Z cyklu nagrań wideo przygotowanych przez bank, dowiedzieć się można na przykład jak i kiedy negocjować kursy wymiany walut lub czym zajmuje się dealer walutowy. Cykl nosi tytuł „Waluta w mojej firmie”. Czytaj więcej »

Inkubator Przedsiębiorczości Idea Banku (dla woj. mazowieckiego) – nowa edycja.

Idea Bank organizuje drugą edycję Inkubatora Przedsiębiorczości – projektu, który ma pomóc w rozpoczęciu własnej działalności wszystkim osobom, które chcą prowadzić firmę. Swoje pomysły biznesowe może zgłosić każdy – niezależnie od wieku i doświadczenia. Jednak warunkiem komplikującym nieco sytuację jest konieczność działania na terenie województwa mazowieckiego. Czytaj więcej »

Nowa oferta Alior Banku dla mikroprzedsiębiorstw

Alior Bank przygotował ofertę, dzięki której osoby prowadzące działalność gospodarczą w skali mikro będą mogły bezpłatnie skorzystać z usług, dostępnych do tej pory tylko dla klientów indywidualnych.

Dzięki nowej ofercie klienci biznesowi Alior Banku otrzymają dostęp do bezpłatnej obsługi gotówkowej i bezgotówkowej, bezprowizyjnych przelewów krajowych oraz zagranicznych a także preferencyjnych pożyczek oraz pakietu dodatkowych usług.

"Mikroprzedsiębiorcy oczekują od banków atrakcyjnej oferty podstawowych usług pozwalających efektywnie zarządzać finansami, zbliżonej cenowo do tej jaką mają obecnie do dyspozycji klienci indywidualni. Robimy duży krok, aby spełnić te oczekiwania" - mówi Krzysztof Czuba, Wiceprezes Zarządu Alior Banku.

Alior Bank zaproponował swoim klientom Rachunek Gotówkowy i Rachunek Inwestycyjny. W ramach obu rachunków klienci mogą skorzystać z bezpłatnego obrotu gotówkowego, obejmującego wypłaty w oddziałach banku i bankomatach na terenie całego kraju oraz wpłaty we wrzutniach i placówkach banku. Oba rachunki zapewniają także bezprowizyjną realizację przelewów krajowych i zagranicznych, zlecanych zarówno poprzez System Bankowości Internetowej, jak i w oddziałach.

źródło: biuro prasowe Alior Banku

Szybsze kredyty przez internet dla firm w mBanku

mBank rozwija sprzedaż produktów przez internet, wprowadzając gwarantowane limity kredytowe dla klientów firmowych, z których można skorzystać on-line w 15 minut, bez podpisywania i przedstawiania dodatkowych dokumentów.

Produkty kredytowe dostępne całkowicie on-line pojawiły się w ofercie mBanku w 2010 r., od tego czasu klienci uzyskali możliwość skorzystania z kredytu gotówkowego, odnawialnego i karty kredytowej, a także pierwszego na rynku kredytu samochodowego całkowicie on-line. Kredyt gotówkowy można także uruchomić dzwoniąc do banku.

Do tej pory oferta kredytów przez internet kierowana była do klientów indywidualnych, obecnie bank proponuje ten proces także przedsiębiorcom.

źródło: biuro prasowe mBanku